Reklama
Strona głowna Gwiazdy Doda w Empiku w warszawskiej Arkadii! Co tam robiła?

Doda w Empiku w warszawskiej Arkadii! Co tam robiła?

od Krzysztof Kujawski
Reklama
Właśnie pojawiła się długo wyczekiwana płyta Doroty Rabaczewskiej – Stępień. Nowy krążek zatytułowany jest “Dorota” i zdecydowanie różni się od Jej poprzednich twórczości.

Artystkę fani mogli zobaczyć w sobotni wieczór w warszawskiej Galerii Arkadia. Ubrana wówczas w sukienkę całą na czarno, ozdobioną białymi perełkami to właśnie tam w Empiku prezentowała swoją nową płytę. Można w nim znaleźć trzynaście utworów. Część z nich to autorskie nagrania a pozostałe to covery znanych już piosenek takich Gwiazd jak Maanamu, Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek czy Miley Cyrus. Doda nową płytę zadedykowała swojej zmarłej babci, z którą artystka była zżyta.

“Stan pogody” był najtrudniejszy. Ze względu na linie melodyczną to jest naprawdę ciężka piosenka. Rzeczywiście miłe to, że podchodziłam do niej dwa razy to teraz mi się jej najfajniej słucha. Najbardziej mi się podoba “Ale jestem” no i oczywiście mój drugi singiel “Nie mam do kogo wracać” – odpowiedziała piosenkarka zapytana podczas wywiadu przez telewizję ATV

A czy Wy słuchaliście już nowej płyty?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz