Reklama
Strona głowna Hot Doda wyznała, że cały czas cierpi!

Doda wyznała, że cały czas cierpi!

od Marcin Karwoski
Reklama
Doda ostatnio zabrała głos w sprawie swoich problemów z aparatem słuchowym. Gwiazda w końcu poznała przyczynę pisków w swoich uszach przez które cierpiała.

Doda ostatnio zdradziła, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Kila tygodni temu w jej uszach pojawił się pisk który utrudnia jej życie. Gwiazda nie mogła sobie z nim poradzić. Artystka własnie poznała przyczynę tego dźwięku, o tym wszystkim poformowała swoich fanów na instagramie.

Rabczewska na swoim profilu pochwaliła się obszernym wpisem. Gwiazda w nim poruszyła temat pisku w jej uszach. Artystka zdradziła, że to wszystko przez aparat ortodontyczny.

Gdybym miała jeszcze raz zakładać aparat, to nigdy w życiu bym go nie założyła. Aparaty ortodontyczne są dla ludzi, którzy na serio mają problemy, a nie kaprys. Ja miałam totalnie zdrowy zgryz, nie miałam problemów ze stawami żuchwowo-skroniowymi. Wszystko to pojawiło się wraz z moją decyzją, która jednak była błędem

Gwiazda w dalszej części swojego wpisu ostrzegła fanów przed pochopnymi decyzjami oraz poradziła kiedy należy zmienić ortodontę.

Chciałabym, żeby więcej ortodontów mówiło o plusach i minusach zakładania aparatów dla urody jedynie. Ale cóż… po miesiącu latania po wszystkich lekarzach, osteopatach i fizjoterapeutach, powiem Wam jedno: ja już odwrotu nie mam, ale wy zastanówcie się 100 razy. Jeżeli mówicie, że boli Was szczęka, a Wasz ortodonta radzi: pijcie melisę, bo to Wasza wina, to zmieńcie ortodontę

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz