Reklama
Strona głowna Gwiazdy Doda zdradziła receptę na idealny związek!

Doda zdradziła receptę na idealny związek!

od Marcin Karwoski
Reklama
Doda całkiem niedawno świętowała drugą rocznice swojego ślubu. Gwiazda z tej okazji na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem z uroczystości. Celebrytka również w swoim ostatnim wywiadzie zdradziła bardzo ciekawy sekret na relacje idealną.

Doda ostatnio miała bardzo dużo powodów do świętowania oraz radości. Gwiazda niedawno świętowała swoją drugą rocznice ślubu i z tej okazji opublikowała zdjęcie z uroczystości. Gwiazda również zdradziła dlaczego przez tak długi okres ukrywała związek z Emilem. Wokalistka również z tej okazji udzieliła bardzo ciekawego wywiadu.

Doda podczas rozmowy z “Super Expressem” zdradziła jaki jej zdaniem jest przepis na udany związek. Okazuje się, że praktykuje ona tak zwane ciche dni.

Mamy tak zwane pokoje kryzysowe. Tak samo jak jesteśmy podobni, tak samo też się różnimy. Emil jest pedantem do granic możliwości! A ja jestem straszną bałaganiarą. Mamy więc dwa pokoje tylko dla nas. Ja w swoim pokoju mogę bałaganić ile wlezie! Mogę jeść w łóżku, nie sprzątać żadnych ciuchów z podłogi. Natomiast u Emila jest wszystko poukładane, wysprzątane na błysk! I nie można zrobić tam nic, by zaburzyć jego porządek. On nie może wchodzić do mnie, a ja do niego – powiedziała podczas wywiadu.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz