Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dominika Gwit wygląda lepiej niż kiedykolwiek

Dominika Gwit wygląda lepiej niż kiedykolwiek

od Karolina Melon
Reklama
Dominika Gwit ponownie schudła o jej metamorfozie było głośno nie jednokrotnie. Tym razem jednak zaskoczyła wszystkich gwiazda wygląda lepiej niż kiedykolwiek. W 2014 gdy schudła prawie 50 kilo bardzo źle ten czas wspomina. Jej organizm przeszedł efekt jojo zaś ona sama nie czuła radości jak za czasów kiedy ważyła trochę więcej.

“To nie była żadna szczytowa forma. Wyglądałam bardzo źle, wory pod oczami, skóra i kości. Otarłam się o anoreksję. Wszyscy prosili mnie, żebym przestała chudnąć. Rodzina i znajomi sugerowali, że powinnam pójść do psychologa, ale ja na szczęście poradziłam sobie z problemem sama. Dopiero gdy przytyłam pierwsze 10 kilo, wyglądałam zdrowo – mówiła Dominika Gwint na łamach Jastrząb Post.

Obecnie Dominika Gwit na imprezie u Juli Kamińskiej pozytywnie zaskakuje. Fani uważają, że gwiazda schudła. Jedno jest pewne stylizacja,którą wybrała na tę okazję dodaję jej szyku i elegancji.
Aktorka wystąpiła w sukience niebieskiej w szaro białe kwadraty do ,której dobrała sandałki na obcasie. Metamorfoza jest jak najbardziej na plus.

Materiały prasowe

Reklama
1 komentarz
1

Zobacz również

1 komentarz

kasia 10 września 2019 - 22:28

Dalej wyglada jak stara kobieta,zadbana ale otyla.Mlofa dziewczyna,az szkoda.Nie sadze,zeby byla szczesliwa,udaje I to jest jej obrona.

Napisz

Zostaw komentarz