Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dominika Gwit była na premierze spektaklu!

Dominika Gwit była na premierze spektaklu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Dominika Gwit również zjawiła się na premierze spektaklu ” Czarno to widzę”. Aktorka z tej okazji pochwaliła się nowym zdjęciem na swoim instagramie. Fani jednak dopatrzyli się czegoś innego.

Dominika Gwit przez wielu jest kojarzona z swojego bardzo optymistycznego podejścia do życia. Ludzie bardzo mocno to w niej lubią. Idealnie to potwierdza jej społeczność na instagramie która liczy już ponad 130 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie również dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym.

Dominika na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pokazała jaką stylizacje wybrała na premierę spektaklu “Czarno to widzę”. Aktorka postawiła na czarna sukienkę w błyszczące grochy.

Życzę Wam pięknego wieczoru ! Ja dziś jako widz na premierze spektaklu “Czarno to widzę”. Wybrałam sukienkę od @cellbes.pl z kodem CELL19X macie 15 procent zniżki na wszystkie nowości od @cellbes.pl jakie macie plany na weekend? Całuję! Wasza Domi #sukieneczka #ścianka #cellbes #teatr #czarnotowidze – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Jak wam się podoba Dominika w takim wydaniu?.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz