Reklama
Strona głowna Instagram Dominika Gwit – Dunaszewska w dość nietypowy sposób dziękuje swoim fanom. Sprawdźcie co zrobiła!

Dominika Gwit – Dunaszewska w dość nietypowy sposób dziękuje swoim fanom. Sprawdźcie co zrobiła!

od Damian Kowal
Reklama
Dominika Gwit – Dunaszewska ma powód do radości. Postanowiła przez to podziękować swoim fanom robiąc zadziwiającą rzecz…

Gwit – Dunaszewska doświadczyła kilka lat temu efektu jojo. Rezultatem było zaprzestanie odchudzania oraz zaakceptowanie własnej osoby taką jaka jest. Przez to Dominika ma wielu fanów, lecz znajdują się niestety i przeciwnicy zarzucający jej promowanie otyłości.

Dominika jest jednak bardzo optymistyczną osobą i nic sobie z tego nie robi. W ostatnim czasie jej profil na Instagramie przekroczył liczbę 100 tysięcy obserwujących. Postanowiła w ten sposób podziękować wszystkim komentując:

Coś nieprawdopodobnego !!!! JEST WAS TU ZE MNĄ 100 TYSIĘCY!!!! 🍾🎁🎊🎉🍾🎁🎊🎉DZIĘKUJĘ!!!! dziękuję za wspólne radości, uśmiechy, szczęścia, wzruszenia, smutki i pocieszenia. Cieszę się, że ze mną jesteście, dajecie mi dużo energii ♥️♥️ […] Ps. UŚMIECHAJCIE SIĘ DUŻO WTEDY ŁATWIEJ IŚĆ PRZEZ ŻYCIE !!!!

Gratulujemy takiego podejścia do życia!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz