Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dominika Gwit odpowiedziała na plotki o jej ciąży!

Dominika Gwit odpowiedziała na plotki o jej ciąży!

od Marcin Karwoski
Reklama
Dominika Gwit ostatnio wybrała się na premierę spektaklu. Z tej okazji na jej instagramie ukazała się fotografia z tego własnie wydarzenia. To wtedy własnie fani zaczęli w komentarzach dopytywać o jej ciąże. Dziś Dominika się do tego wszystkiego odniosła.

Dominika Gwit jest znana z swojego podejścia do życia które jest bardzo pozytywne. Gwiazda własnie w taki sposób prowadzi swój instagrama który obserwuje już ponad 130 tysięcy ludzi. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem aktorka postanowiła odnieść się do najnowszych plotek na jej temat.

Pod ostatnim zdjęciem Dominiki pojawiło się bardzo dużo komentarzy które spekulowały jej ciąże.

Śledzę Twój profil długo. Zawsze pozytywna osoba. Uśmiechnięta naturalnie a nie na potrzeby social media. Jednak dzisiaj pierwsze co, gdy zobaczyłam zdjęcie, pomyślałam, SUPER Dominika jest w ciąży. Serio brzusio wygląda na ciążowy (kształt), a nie na brzusio duży, bo tak.
Wygląda, jakby była w ciąży i to bardzo zaawansowanej.

Dominika na te zarzuty postanowiła odpowiedzieć portalowi Jastrząb Post. Okazuje się, że gwiazda nie spodziewa się dziecka.

Nie jestem w ciąży. Jak będę, to na pewno się dowiecie. U mnie do tej pory temat macierzyństwa był faktycznie daleki. Teraz już o tym myślę. Jestem żoną, wiec mam nadzieję, że będę i matką. Zobaczymy

Aktorka na koniec zdradziła, że jest przekona, że sprawdzi się w roli mamy.

Myślę, że będę super mamą. Będę ciągle tulić swoje dziecko i mówić, że je kocham. Zobaczymy, jak Pan Bóg pozwoli. Serdecznie gratuluje wszystkim mamom, obserwuję je na Instagramie i trzymam za nie kciuki

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz