Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dominika Gwit po raz kolejny zaskakuje swoich fanów

Dominika Gwit po raz kolejny zaskakuje swoich fanów

od Karolina Melon
Reklama
Dominika Gwit po raz kolejny wszystkich zaskoczyła. Jej kreacje świąteczne w kolorze pięknej soczystej czerwieni pobiły wszystkich. Widać, że jest szczęśliwa i zaraża wkoło swoim uśmiechem i pogodą ducha. Internautów zachwyciła najbardziej kreacja w czerwonym sweterku i skórzanych botkach.

“Cudna, królowa jest tylko jedna, jesteś genialna, przepięknie ci w tym kolorze, klasa sama w sobie – zachwycali się fani.

Materiały prasowe

 

Jednak aktorka nie zawsze dostaje tyko same pochwały. Wielokrotnie przychodzi jej mierzyć się z hejtem. Nie ukrywa, że z powodu jej nadwagi często na jej Instagramie pojawiają się negatywne komentarze. Bardzo dobrze, że gwiazda nie przejmuje się tym, a dla zainteresowanych wydała oświadczenie na swoim Instastory:

“Skoro macie potrzebę znęcania się nad ludźmi w sieci, to znaczy, że macie jakiś problem. Albo jesteście chorzy psychicznie, albo macie gigantyczne kompleksy, albo jesteście bardzo nieszczęśliwymi ludźmi. To, co robicie, nie jest normalne. Jeżeli macie problem, idźcie do lekarza, albo sobie z kimś pogadajcie.

Mamy nadzieję, że fani wezmą sobie te słowa do serca i przestaną krzywdzić innych.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz