Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dominika Gwit prosi fanów o radę

Dominika Gwit prosi fanów o radę

od Karolina Melon
Reklama
Dominika Gwit jak każda kobieta ma problem z kreacją na bal sylwestrowy. Ponieważ jest bardzo aktywna w internecie i ma doskonały kontakt ze swoimi fanami postanowiła poprosić o radę. Na swoim profilu opublikowała zdjęcie, na którym jest widoczna z kilkoma sukienkami. Przy okazji zdradza, że z mężem wybiera się na bal, który odbędzie się w Warszawie i zaprasza jeśli ktoś będzie w pobliżu.

Dzień Dobry po Świętach!!! Co tam u Was?? Odpoczywacie, pracujecie , szykujecie się na Sylwestra? My w tym roku po raz pierwszy razem idziemy na BAL Teatralny Bal Sylwestrowy w restauracji Avangarda w Warszawie. Wzięło mnie dziś na szukanie w szafie kreacji na to wydarzenie i nie wiem… Chyba w końcu wybiorę jakąś z wyliczanki, bo nie mogę się zdecydować!!! Którą sukienkę wybrać??? Długą, czy jednak lekko za kolanko? A może przed? No i jaki kolor !!! ech, gdyby ludzie mieli tylko takie problemy… Dobra, wracam do wybierania, może w końcu coś wymyślę. A u Was jak? Jakie plany na Sylwestra? Jesli jesteście w Warszawie, to wpadajcie do Avangardy, najpierw zagra krakowski Teatr Komedia, a późnej bal do rana !! Info o biletach na stronie restauracji:) Buziole!!! Wasza Domi

Materiały prasowe

Internautki oczywiście aktorki nie zostawiły samej z wyborem sukienki. Pojawiło się mnóstwo komentarzy z radami, którą  by radzili założyć.

My życzymy udanej zabawy przesympatycznej aktorce.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz