Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dominika Gwit w ciąży prawda czy fałsz

Dominika Gwit w ciąży prawda czy fałsz

od Karolina Melon
Reklama
Dominika Gwit ostatnio była widziana na premierze spektaklu “Czarno to widzę”. Nie była by sobą gdyby nie opublikowała zdjęcia z tego wydarzenia. Oczywiście posypało się mnóstwo komentarzy. Jednak internauci tym razem nie zwrócili uwagi na kreacje aktorki tylko na brzusio. W sumie nie wiadomo dlaczego, ale zaczęły sypać się gratulacje dotyczące ciąży.

“Dużo zdrowia dla przyszlej mamy i dzidziusia! Może Pani zdradzić termin porodu?pzdr

“Domi .Śledzę Twój profil długo.zawsze pozytywna osoba. Uśmiechnięta naturalnie a nie na potrzeby social media.Jednak dzisiaj pierwsze co ,gdy zobaczyłam zdjecie pomyślałam,SUPER Dominika jest w ciąży. Serio brzusio wygląda na ciążowy ( ksztalt) a nie na brzusio duży, bo tak DLatego @em.el.o tez pełna radości zapytała o Twoj stan .Wcale się nie dziwię. Pozdrawiam. WYGLĄDASZ ŚWIETNIE

Instagram/dominikagwit

Aktorka postanowiła zareagować na komentarze. Tym samym przyznała, że w obecnej chwili nie jest w ciąży, ale nie ukrywa, że nie długo może się to zmienić.

“Nie jestem w ciąży. Jak będę, to na pewno się dowiecie. U mnie do tej pory temat macierzyństwa był faktycznie daleki. Teraz już o tym myślę. Jestem żoną, wiec mam nadzieję, że będę i matką. Zobaczymy – powiedziała.

Na koniec dodała, że jej zdaniem super się sprawdzi jako matka.

“Myślę, że będę super mamą. Będę ciągle tulić swoje dziecko i mówić, że je kocham. Zobaczymy, jak Pan Bóg pozwoli. Serdecznie gratuluje wszystkim mamom, obserwuję je na Instagramie i trzymam za nie kciuki – dodała.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz