Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dominika Tajner jest zakochana!

Dominika Tajner jest zakochana!

od Marcin Karwoski
Reklama
Dominika Tajner ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy z dziennikarzem zdradziła, że jest zakochana. Celebrytka jednak nie chciała jeszcze zdradzać kim jest jej wybranek.

Dominika Tajner w 2019 nie miała wiele szczęścia. Gwiazda w poprzednim roku dowiedziała się, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód, również pojawiły się problemy zdrowotne jej syna. Mimo tych wszystkich problemów gwiazda usłyszała zarzuty od prokuratory o wyłudzeniu miliona złotych kredytu. Jednak teraz okazuje się, że te wszystkie złe historie pokryła jedna dobra, a dokładniej znalezienie przez nią nowej miłości.

Celebrytka ostatnio udzieliła wywiadu dla Faktu. Gwiazda podczas rozmowy z dziennikarzem nie chciała zdradzić kto jest jej aktualnym partnerem.

Na razie nie mogę powiedzieć nic więcej, nie chcę zapeszać – zdradziła podczas rozmowy.

Tabloid jednak nie dał za wygraną. Fakt postanowił skontaktować się z jej przyjaciółka. Ta zdradziła, że jej wybranek jest biznesmenem który prowadzi interesy w całej Europie.

Poznali się kilka miesięcy temu przez wspólną przyjaciółkę. Początkowo Dominika podchodziła dość chłodno do tej znajomości, ale nawet się nie spostrzegła, gdy jej serce zabiło mocniej – dodała jej przyjaciółka.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz