Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dominika Tajner poszukuje nowego chłopaka podobnego do byłego męża?!

Dominika Tajner poszukuje nowego chłopaka podobnego do byłego męża?!

od Damian Kowal
Reklama
Dominika Tajner zdradziła właśnie swój typ idealnego mężczyzny. Czy ma coś wspólnego z byłym mężem?!

Dominice przeszkadza to, że mężczyźni spędzają zbyt więcej czasu przed lustrem niż kobiety:

Szczerze powiedziawszy, sporo moich koleżanek, czy moich znajomych powiedzą, że: nie no facet to nie może być taki, że spędza więcej czasu żeby się przygotować od ciebie i, że to jest trudne. Ja nie wiem, myślę że mogłabym z tym żyć. Tak całkiem szczerze to jest ciężka praca, może bym ja się też tym zmotywowała, także ja nie jestem w ogóle zamknięta na modeli!

W rozmowie z serwisem przeambitni.pl Dominika nie omieszkała wspomnieć także o Michale Wiśniewskim i jego sposobie dbania o wygląd:

Wiem, że Michał nie jest modelem, a teraz mogę do niego śmiało nawiązać, myślę że zdecydowanie godzinowo spędził więcej czasu ode mnie, no bo choćby na scenie się musiał przygotowywać, chociaż nie jest facetem, który jakoś tam specjalnie może dba o siebie., swoje ciało… ale na pewno spędzał więcej czasu.

Dodała również, że:

Myślę, że to jest w ogóle fajne, że się dba o siebie, o swoje ciało i spędza czas na tym żeby patrzeć na to co jemy, ćwiczyć i ja chyba chciałabym mieć takiego partnera, który właśnie mnie ciągnie i mówi: “nie leż tylko idziemy się poruszać”.

Zgadzacie się z jej poglądami na ten temat?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dominika Tajner (@dominika_tajner)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz