Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dominika Tajner szczerze o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim!

Dominika Tajner szczerze o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim!

od Damian Kowal
Reklama
Dominika Tajner udzieliła bardzo szczerego wywiadu w którym opowiedziała m.in. o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim.
W najnowszym wydaniu VIVY zwierzyła się, że:

Po sześciu latach przestaliśmy wchodzić już sobie wzajemnie w nasze obszary. Przez kolejne trzy lata coraz mniej zajmowałam się jego sprawami. I wtedy okazało się, że mało nas łączy.

Jak wspomniała Michał nie dostrzegał z jak straszną zmaga się chorobą. Chodzili nawet na terapię małżeńską jednakże nie pomogło to w przetrwaniu związku.

Michał twierdził, że robi to tylko dla mnie. Uważał, że to ja bardziej potrzebuję terapii. I w pewnym sensie miał rację, bo dla mnie praca nad sobą, samodoskonalenie i samorealizacja są bardzo ważne. […] Na wiele rzeczy przymykałam oko, ponieważ za bardzo go kochałam. Nie mam żadnych pretensji do Michała, bo to ja zapomniałam o sobie. I to był powód mojej ciężkiej depresji. A Michał jej nie udźwignął. Nasze życie uległo wtedy ogromnej zmianie. Nie mogłam już tyle z siebie dawać co wcześniej. Te ostatnie trzy lata były właściwie odchodzeniem od siebie.

Z rozmowy dowiemy się także o braku zrozumienia i nie dostrzeganiu problemu.

Wiedział, ale dla niego to nie jest choroba. Poszedł ze mną do psychologa nawet, ale zawsze twierdził, że to choroba wymyślona. Tymczasem ja rano nie mogłam się podnieść z łóżka i miewałam stany kompletnego wyłączenia się z życia.

W całym wywiadzie przeczytacie także o problemach samotności w miłości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dominika Tajner (@dominika_tajner)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz