Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dominika Tajner wspomina program “Taniec z Gwiazdami”

Dominika Tajner wspomina program “Taniec z Gwiazdami”

od Damian Kowal
Reklama
Dominika Tajner w jednym z wywiadów wspomniała udział w programie “Taniec z Gwizdami”. W rozmowie z portalem przeambtni.pl opowiedziała o swoim udziale w tanecznym show oraz przyjaźniach zawartych w programie.

Zapytana czy nadal utrzymuje kontakt z Justyną Żyłą odpowiedziała:

Długo się nie widziałyśmy, dzisiaj się spotkałyśmy, także jestem ciekawa żeby mi poopowiadała co u niej, bo się rzeczywiście dość długo nie widziałyśmy.

Dominika wspomniała również o przyjaźni z Qczajem:

Z Qczajem kontynuujemy, widujemy się częściej, bo oboje mieszkamy w Warszawie, więc jest to łatwiejsze, tylko że jest on bardzo zapracowany, no ale tu się wiele nie zmieniło. Dalej uważam, że jest cudownym człowiekiem, dalej mówię, że nie jest moim partnerem, on mówi, że ja nie jestem jego partnerką, także mam nadzieję, że ta przyjaźń będzie kontynuowana.

Czy przyjaźń w show biznesie jest możliwa?

Jest możliwa, ale jest niezwykle trudna. To jest bardzo trudne środowisko, ale znowu z drugiej strony nie chciałabym uogólniać, bo tak samo możemy mówić o biznesie, o środowisku studenckim…to tak po prostu nie jest to najłatwiejsze środowisko, ale też ja tu widzę przestrzeń na przyjaźnie.

Tajner powiedziała, że niejednokrotnie zawiodła się na show biznesowych przyjaźniach, lecz stara się tym nie przejmować:

Ja się bardziej wolę skupiać na osobach, które są lojalne, które są szczere i które raczej powiedzą mi coś prawdziwego, może nie do końca fajnego, ale prawdziwego.

Zgadzacie się z jej słowami?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dominika Tajner (@dominika_tajner)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Dominika Tajner poszukuje nowego chłopaka podobnego do byłego męża?! - Begio.pl 1 grudnia 2019 - 15:00

[…] Dominika Tajner zdradziła właśnie swój typ idealnego mężczyzny. Czy ma coś wspólnego z byłym mężem?! […]

Napisz

Zostaw komentarz