Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dominika Zasiewska powiększyła usta!

Dominika Zasiewska powiększyła usta!

od Marcin Karwoski
Reklama
Dominika Zasiewska postanowiła przejść kolejna operacje plastyczną. Gwiazda postawiła tym razem na powiększenie swoich ust. Celebrytka zdaniem wielu internatów przesadziła. Oceńcie sami jak wygląda teraz.

Dominika na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na dodanej fotografii przebywa na Kaszubach. Celebryka w dodanym wpisie wszystko opisała. Jednak większość internatów zwróciło uwagę na jej usta które są ewidentnie opuchnięte. Spójrzcie sami jak prezentuje się.

View this post on Instagram

Moje pierwsze tygodnie na Kaszubach 🔙🔙 💟 Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że się przeprowadzę na stałe do Kartuz. Szczerze mówiąc nie brałam nawet pod uwagę jechać na obiad do Kartuz 😉 A tak milion szczerze to nie wiedziałam gdzie w ogóle leżą Kartuzy. Dlugo nie trzeba było czekać. Okazało się, ze uwielbiam to miejsce ❤️❤️❤️ ludzie są cudowni i czas wolniej płynie. Wszystko jest jakby prostsze. Presja jest mniejsza. Ale paradoksem jest to, że mimo mniejszej presji zajęłam się biznesem poważniej niż kiedykolwiek wcześniej i widzę już rezultaty. Dni wypełnia mi praca, praca i jeszcze raz praca. Przyspieszony kurs liczenia. Wypełniania tabelek w excelu. Raportów. Nie podejrzewałam się, ze kiedykolwiek będę w stanie sie tego nauczyć i po prawdzie dalej mam wątpliwości. W tym tygodniu towarzyszyło mi nieludzkie zmęczenie i nie wszystko mi się udało. Ale o dziwo są pierwsze małe sukcesiki 💪💪💪 Od 30tych urodzin moje życie to jeden wielki zwrot akcji. Każdy dzień mnie zaskakuje wydarzeniami ale po niedługim czasie się okazuje, ze to kolejny pasujący element układanki, której wyniku jeszcze nie znam ale jestem pewna ze wiedzie we właściwym kierunku. Stałe w głowie mi dźwięczy zdanie z Louis Hay „im bardziej ufasz życiu tym więcej życie ci daje”. A jakie były najdziwniejsze zwroty w Twoim życiu? Opowiedz mi…. 💋💋💋 #life #mindfulness #mindfullife #change #changestartswithyou #challenge #success #work #norisknoreward #takingrisks #takingchances #creatingwealth #creatingoportunities #lifeguidance 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

A post shared by Dominika Wodzianka Zasiewska (@the_real_watergirl) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Misiu,nie rób takich ust…proszę

Dziewczyno masz tak piękna urodę patrząc na Twoje zdjęcia bez ulepszaczy że wyzbyj się tego bo Ci nie służy

Reklama
2 komentarze
0

Zobacz również

2 komentarze

Babe 14 października 2019 - 21:45

Jezu jakas ty paskudna

Napisz
Rita 15 października 2019 - 13:01

Haha 🤣

Napisz

Zostaw komentarz