Reklama
Strona głowna Ogólne Donald Trump obraził Meghan Markle i został nagrany!

Donald Trump obraził Meghan Markle i został nagrany!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Prezydent USA obraził księżną Sussex Meghan Markle. Teraz wypiera się swoich słów, mimo że został nagrany! Sprawdź, co powiedział Donald Trump!

Donald Trump obraził Meghan Markle i został nagrany. Teraz wypiera się tych słów

W ten poniedziałek Donald Trump przyleciał z oficjalną wizytą do Wielkiej Brytanii. Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump został przyjęty przez królową Elżbietę II, księcia Williama, księżną Kate i księcia Harry’ego. Meghan Markle nie była obecna – ponieważ przebywa na urlopie macierzyńskim. Jednak Brytyjczycy podejrzewają, że jest jeszcze inny powód jej nieobecności. Prawdopodobnie z tego powodu dziennikarze doszukali się wywiadu Meghan z 2016 roku, w którym wyraża ona swoją niepochlebną opinię na temat prezydenta USA. Sytuacji nie poprawiała postawa Trumpa i to, jak polityk zareagował na słowa z wywiadu.

Wizyta Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii

Meghan Markle jest znana jako zagorzała przeciwniczka prezydenta Stanów Zjednoczonych. W wywiadzie z 2016 roku stwierdziła, że Trump to mizogin i stwarza podziały między ludźmi. Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle podczas kampanii prezydenckiej w USA wspierała Hilary Clinton.

Brytyjczycy spekulują, że prawdziwym powodem nieobecności Meghan Markle jest wypowiedź Trumpa na jej temat. Nie tak dawno Donald Trump został spytany przez dziennikarzy o wypowiedź Megan z 2016 roku. Trump stwierdził, że nie spodziewał się, że Meghan jest tak wstrętna. Prezydent użył słowa „nasty” – które może oznaczać również złośliwa, nieprzyjemna czy paskudna. Jednak po tym Trump zmienił swoje stanowisko w stosunku do księżnej i powiedział, że życzy amerykance samych sukcesów i cieszy się z powodu jej wejścia do rodziny królewskiej.

Donald Trump broni się na Twitterze

Prezydent USA na swoim profilu na Twitterze napisał, że nigdy nie określił Meghan słowem „nasty”. Jego zdaniem zmyśliły to fake media. Jednak jego tłumaczenie wydaje się bezsensowne, ponieważ został nagrany… W serwisie „The Sun” dostępna jest wersja audio wywiadu, podczas którego wyraża swoją niepochlebną opinię na temat Meghan.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz