Reklama
Strona głowna Gwiazdy Donald Tusk pochwalił się zdjęciem wnuków!

Donald Tusk pochwalił się zdjęciem wnuków!

od Marcin Karwoski
Reklama
Donald Tusk podczas pracy nad swoją książka poszukał zdjęcia swoich wnuków z wizyty w Brukseli. Polski polityk bardzo szybko pochwalił się nim na swoim profilu.

Donald Tusk obecnie pracuje nad swoją książką pt. Szczerze. Ta książka będzie dziennikiem przewodniczącego Rady Europejskiej, który próbuje się odnaleźć w nowej roli. Jej czytelnicy będą mieli okazje poznać polityk od innej strony. Książka ta ma trafić do księgarni już 12 grudnia.

Donald na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Polityk na opublikowanej fotografii przedstawił swoich wnuków. W opisie zdradził dokładne pochodzenie tego zdjęcia.

Szukając zdjęcia do mojej książki “Szczerze”, trafiłem na coś takiego. Wnuki w Brukseli – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia dodana fotografią.

Słodkie chłopaki.
Cudowne wnuki
Młodość kontra dinozaury

Dzień dobry Panie Premierze. Słodkie chłopaki i od razu na wysokim szczelny w.Bruksela. może polkna bakcyla po dziadku i kiedyś wkrocza w ŚWIAT Polityki. Pozdrawiam serdecznie pana I.MOJE rodzinne KAszuby a najbardziej Sopot Wyścigi MOJE dzieciństwo CO.wakacje

Wnukowie fantastyczni

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz