Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dorota Szelągowska pochwaliła się zdjęciem ze studniówki!

Dorota Szelągowska pochwaliła się zdjęciem ze studniówki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Dorota Szelągowska ostatnio na swoim instagramie postanowiła trochę powspominać. Celebrytka pochwaliła się zdjęciem z swojej studniówki. Internauci bardzo szybko zwrócili uwagę na jej dość nietypowa fryzurę.

Dorota Szelągowska na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Celebrytkę aktualnie obserwuje prawie 700 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem postanowiła trochę z nimi powspominać.

Dorota na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Opublikowana fotografia pochodzi z jej studniówki. Gwiazda w opisie zdradziła, że została ona wykonana 21 lat temu. Warto dodać, że wybrała ona się na tę imprezę w Czernej sukni z dość głębokim dekoltem. W opisie celebrytka zdradziła jak została wykonana jej fryzura.

21 lat temu. Moja studniówka. Dziś jadę na studniówkę Syna. Dziwne uczucie. PS. Suknia – Księstwo Warszawskie, wypożyczona z TVP, w której wtedy pracowałam. Włosy posprejowane na złoto sprejem do mebli – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Piękne zdjęcie i piękna kobieta.

Piękni ludzie się nie starzeją

Nie zmieniła się Pani w ogóle, Pani Doroto.

Cudnie się prezentowałaś

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz