Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dorota Szelągowska świętowała urodziny swojej córki!

Dorota Szelągowska świętowała urodziny swojej córki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Dorota Szelągowska ostatnio miała idealny powód do świętowania. Jej córka Wanda skończyła kilka dni temu dwa latka. Gwiazda na swoim instagramie zdradziła trochę więcej szczegółów.

Dorota Szelągowska jest bardzo aktywna osobą na swoim instagramie. Na swoim profilu celebrytka zebrała już ponad 660 tysięcy obserwujących. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Dziś pochwaliła się z nimi, że jej córka skończyła 2 latka.

Dorota na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii przedstawiła tort jaki kupiła dla swojej córki. W opisie zdradziła również, że jej córeczka skończyła 2 latka.

@niebedetegojesc – jesteś mistrzem świata Dziś drugie urodziny Wandy, zajrzyjcie koniecznie na IS – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Dorota również postanowiła wystąpić o pomoc dla swoich fanów. Gwiazda poprosiła o pomoc dla Kacpra dla którego lek kosztuje 9 mln złotych.

Również dziś poznałam historię Kacpra, którego rodzice odliczają czas do jego drugich urodzin. Ale nie z radością – ten czas jest, jak tykająca bomba. Kacper potrzebuje najdroższego leku świata. Leku, kosztującego 9 milionów złotych, a który można podać tylko do drugich urodzin. Nie umiem sobie nawet wyobrazić, jak im mija kolejny dzień zbliżający do 17 września. Dlatego proszę Was, pomóżcie. Ściskam mocno.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz