Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dorota Szelągowska w szczerym wywiadzie o swojej wierze!

Dorota Szelągowska w szczerym wywiadzie o swojej wierze!

od Damian Kowal
Reklama
Dorota Szelągowska nie ukrywa, że jest praktykującą katoliczką. Projektantka wnętrz udzieliła na ten temat szczerego wywiadu.

W tygodniku katolickim Dobry Tydzień opowiedziała o rozwodzie z Adamem Sztabą oraz o traumatycznych doświadczeniach sprzed lat. W wywiadzie Szelągowska nawiązała do swojej pierwszej ciąży, po której przytyła 30 kilogramów. Po schudnięciu na akceptację musiała jednak poczekać do 30-tki:

Wraz z wiekiem i różnymi doświadczeniami w życiu zaczęłam być taką spełnioną, szczęśliwą osobą. Przyszło to późno, bo dopiero po trzydziestce.

Dorota rozwiodła się z Adamem Sztabą po dwóch latach małżeństwa. Nie ukrywa, że rozstanie było bolesnym przeżyciem:

Bycie rozwódką stygmatyzuje. Kojarzy się z kobietą po przejściach, której się nie udało. Wszystkie marzymy, by wyjść za mąż za tego jedynego i z nim się zestarzeć, ale nie zawsze się udaje. Dziś wiem, że nie jest istotne, na jakim etapie życia znajdzie tę odpowiednią osobę. Ważne, żeby umieć ten związek pielęgnować.

Dla Doroty wiara w Boga jest niezwykle istotna. Projektantka żałuje, że biorąc drugi ślub nie mogła ponownie stanąć pod ołtarzem w białej sukni:

Brakuje mi tego, że nie mogę w pełni uczestniczyć we mszy.

Według gwiazdy bycie katolikiem oznacza pogodzenie się z zasadami kościoła w sytuacjach, nawet takich, gdzie nie do końca się z nimi zgadzamy.

A Wy co o tym myślicie?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz