Reklama
Strona głowna Hot Dorota Szelągowska wychowywana przez ojczyma pedofila!

Dorota Szelągowska wychowywana przez ojczyma pedofila!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej lubianych gwiazd TVN’u. Jego programy przyciągają miliony widzów przed telewizory, a dekoratorskie wyczyny inspirują i zaskakują Polaków. Choć teraz jej życie wygląda tak jakby było idealne, w przeszłości wcale tak nie wyglądało. W rozmowie z Magdą Mołek postanowiła opowiedzieć o swoim dzieciństwie.

Wychowywana przez babcię i mamę doświadczyła jednego z najgorszych okresów swojego życia, bowiem na jej drodze został postawiony ojczym pedofil. Cała sytuacja w domu odbiła się na Szelągowskiej do tego stopnia, że unikała kontaktu z ludźmi. Jak sama przyznała dochodziło nawet do tego, że miała ataki paniki.

Nie oddałabym nawet moich ataków paniki, które doprowadziły do tego, że nie wychodziłam z domu przez dwa miesiące. To było z dziesięć lat temu

Przyznała, że często czuła się samotna, jednak mama dała jej tyle miłości ile powinna :

Myślę, że nie dostałam tyle wsparcia w dzieciństwie, ile powinnam była dostać. Ale to dlatego, że moja mama miała raka, moja mama umierała. Moi rodzice się rozwiedli. Miała własne problemy. Myślę, że dała mi tyle miłości, ile była w stanie. Ale to chyba nie było wystarczająco

Dekoratorka pozbierała się po traumatycznym dzieciństwie i idzie do przodu pokonując wszelkie przeszkody na drodze. Obecnie jedna z najpopularniejszych postaci show biznesu, inspirująca wiele Polek do działania.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz