Dorota Szelągowska z siniakiem pod okiem! Niepokojące Instastories gwiazdy TVN

Instagram/Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska nie może narzekać na sławę, bowiem jej programy przyciągają miliony widzów, a naturalność i poczucie humoru sprawia, że uwielbiają ją internauci. Jeśli chodzi o aktywność gwiazdy na social media to obserwatorzy nie mogą narzekać, bowiem prawie codziennie dodawane ona posty.

Ostatnio Szelągowska podzieliła się z fanami niepokojącym Instastories, gdzie widać pod okiem siniaka. Na zdjęciu dodała wymowny opis:

Warmia niczym Mielno zniszczy każdego. To efekt porannej wyprawy po warmińskie owoce morza – krewetki były bardzo waleczne

Niestety nie znamy przyczyny urazu, ponieważ dekoratorka nie zdradziła szczegółów. Jedno jest pewne, nie powstrzymało jej to przed zrobieniem przepysznej potrawy:

Wróciwszy zabrałam się za przygotowanie tradycyjnej warmińskiej zupy tajskiej.

Oczywiście nie skończyła ona na jednym daniu, bowiem musiała także przygotować coś łagodniejszego dla swojej córki, z którą przebywa na Mazurach.

Trzeba przyznać, że potrawy wyglądają znakomicie i pewnie tak smakują. Dorota Szelągowska to nie tylko świetna dekoratorka ale także fantastyczna kucharka.

Instastories/Dorota Szelągowska
Instastories/Dorota Szelągowska
Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version