Reklama
Strona głowna Gwiazdy Duncan Laurence zwycięzca Eurowizji o swojej orientacji!

Duncan Laurence zwycięzca Eurowizji o swojej orientacji!

od Damian Kowal
Reklama
Duncan Laurence odwiedził nasz kraj i pojawił się między innymi w programie Dzień Dobry TVN. Zwycięzca Eurowizji otwarcie opowiadał o swojej orientacji seksualnej!

Dlaczego tak chętnie wypowiada się na temat swojej biseksualności? Duncan od dawna nie ukrywa tego faktu, w pełni siebie akceptuje komentując to w niedzielnym odcinku programu Dzień Dobry TVN:

Jestem sobą i myślę, że zwłaszcza młodzi ludzie w innych krajach, nie w Holandii, też w Polsce np., wiele osób prowadzi tego typu debatę i pojawiają się głosy przeciwne ludziom innym niż heteroseksualni. Mam nadzieję, że wpłynę troszeczkę na ludzi. Popatrzcie taki jestem, jestem jaki jestem. Nie zmienię się, nawet jeżeli się to tobie nie podoba, daj sobie z tym spokój i po prostu albo się z tym pogodzisz albo po prostu nie zwracaj w ogóle na to uwagi.

Muzyk zwrócił się także z radą do fanów, którzy są w podobnej sytuacji, a wstydzą się o tym powiedzieć:

Faktycznie, to zależy od kraju. Są takie kraje, gdzie naprawdę trudno być sobą w takiej sytuacji i mam nadzieję, że ludzie będą w stanie się bardziej otworzyć i takim ludziom mówię: „Najpierw powiedz o tym ludziom, którzy cię kochają, których znasz, nie możesz oczekiwać, że cały świat cię od razu zaakceptuje. Cały świat cię nigdy nie zaakceptuje, bo są różne opinie, religie, poglądy, więc to musisz zrozumieć”.

Oglądaliście wywiad z Duncanem?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez dziendobry tvn (@dziendobrytvn)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz