Reklama
Strona głowna Gwiazdy Duże zmiany w emisji niektórych produkcji! TVP zdecydowało się na odważny krok

Duże zmiany w emisji niektórych produkcji! TVP zdecydowało się na odważny krok

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Telewizja Polska już niedługo wypuści jesienną ramówkę, w której zobaczymy nowe produkcje i kontynuację kultowych seriali. Stacja TVP zdecydowała się na odważny krok, a mianowicie wprowadzają zmiany w emisji niektórych produkcji.

Telewizja Polska przesunęła emisję niektórych premierowych odcinków o dwa tygodnie. To znaczy, że widzowie będą musieli trochę poczekać. Wiadomo także, że serial O mnie się nie martw nie będzie już emitowany w piątki.

11. sezon serialu będzie emitowany teraz w poniedziałki o 21:50, zaraz po serialu M jak Miłość. Prezes TVP liczy na to, że dzięki takiej rewolucji serial przyciągnie jeszcze większe grono widzów:

To kolejna nasza decyzja mająca na celu ujednolicanie pasm. Sądzę, że “O mnie się nie martw” emitowane tuż po “M jak miłość” ma szansę na dużo lepsze wyniki oglądalności. Prognozujemy, że serial ten w nowym paśmie może liczyć nawet na 2,5 mln widzów

To nie koniec zmian, bowiem z piątkowego pasma zniknie także uwielbiana przez widzów Rodzinka.pl, którą będzie można oglądać w niedzielę o 16:30. Na miejsce znanych serialu wskakuje nowa produkcja TVP, czyli Czar par.

Jak myślicie to dobre posunięcie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez O mnie się nie martw (@omniesieniemartw_tvp)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz