Dybala opuści Juventus? Następcą zawodnik Manchesteru United?

http://www.zimbio.com

Przyszłość Paula Dybali wciąż jest wielką niewiadomą. Jeśli Argentyńczyk zdecydowałby się na opuszczenie Juventusu, to mistrzowie Włoch chcieliby sprowadzić do siebie Romelu Lukaku z Manchesteru United.

Ostatnie dwa sezony w wykonaniu Dybali były dalekie od tego czego wymagają włodarze klubu. Częste kontuzję oraz słaba gra spowodowały, że Juventus zastanawia się nad sprzedażą swojego zawodnika. Dla porównania w sezonie 2016/17 Dybala miał udział przy 27 trafieniach, z czego sam strzelił 19 goli. Sezon później strzelił 26 bramek oraz zanotował10 asyst. Zakończony niedawno sezon był najsłabszym, zawodnik strzelił tylko 10 bramek oraz zanotował 6 asyst. Zawodnik jest trochę usprawiedliwiony bo gra bliżej drugiej linii, ale jednak liczby powinny być zdecydowanie lepsze. Juventus liczy, że jeśli udałoby się go sprzedać to można jeszcze sporo zarobić.

W ostatnim czasie zakusy na Dybale miał Tottenham, proponując najpierw 50 milionów euro, a następnie 90 milionów euro. Obie te oferty zostały odrzucone przez włodarzy klubu z Turynu. Jeśli jednak Juventus zdecyduję sprzedać się na sprzedaż Argentyńczyka to jego następcą ma zostać belgijski napastnik, Romelu Lukaku. W ostatnim czasie wydawało się, że Belg dołączy do Interu Mediolan jako następca Mauro Icardiego. Do transferu nie doszło, ponieważ Icardi nie został jeszcze sprzedany.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version