Reklama
Strona głowna Sport Dylemat Drągowskiego. Zamieni Włochy na Anglię?

Dylemat Drągowskiego. Zamieni Włochy na Anglię?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Bartłomiej Drągowski nie doszedł jeszcze do porozumienia w sprawie nowego kontraktu z obecnym klubem – Fiorentiną. Oznacza to, że wciąż są szanse na odejście naszego zawodnika. Dziennikarz Alfredo Pedulla powiedział, że Polak ma ofertę z Premier League.

Drągowski obecny sezon zakończył na bardzo wysokim poziomie. Bramkarz był wypożyczony z Fiorentiny do Empoli, gdzie udowodnił, że może być jednym z najlepszych zawodników włoskiej ligi. Jego interwencjami zachwycały się media sportowe w całej Europie. Dobra dyspozycja podczas wypożyczenia miała sprawić, że to Polak miał być pierwszym bramkarzem Fiorentiny w nadchodzącym sezonie. Miało tak być, ale do dnia dzisiejszego klub nie doszedł do porozumienia z zawodnikiem. Znany włoski dziennikarz Alfredo Pedulla twierdzi, że Polak dostał mocną ofertę z Premier League, a konkretnie z Bournemouth. Angielski klub oferuję 10 milionów euro, a sam zawodnik ma dostać potrójną podwyżkę.

W zakończonym sezonie Drągowski wystąpił w 17 spotkaniach Serie A, w których wpuścił 26 bramek oraz zanotował 4 czyste konta. Pomimo spadku Empoli, Drągowski jako jeden z nielicznych zaliczał się do grupy zawodników do których kibice nie mają pretensji. Obecny kontrakt z Fiorentiną wygasa w czerwcu 2021 roku.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz