Reklama
Strona głowna Gwiazdy Dzieje się! Gromee zdradził plany związane ze współpracą z Edytą Górniak!

Dzieje się! Gromee zdradził plany związane ze współpracą z Edytą Górniak!

od Damian Kowal
Reklama
Gromee opowiedział o planach oraz kulisach współpracy z Edytą Górniak! Co takiego szykują dla swoich fanów?!

W minionych miesiącach wraz z gwiazdą nagrał piosenkę “Król” oraz “My Way”. Jak się okazuje to jednak nie koniec ich współpracy. W rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl producent zdradził kilka słów o piosenkarce:

Edyta jest turbo profesjonalna i bardzo pracowita. Skoro miałem Edytę w studiu, to powstał nie tylko jeden utwór. Mam nadzieję, że za jakiś czas ludzie usłyszą te utwory i będziemy mogli z Edytą parę rzeczy zrobić. Materiał już jest, ale wiele czynników musi się złożyć, aby wyszedł. Ja też jeśli chodzi o moją zajętość, to cały czas siedzę w studiu i pracuję. Ja mam swój plan wydawniczy, Edyta ma swój plan wydawniczy.

Dla niecierpliwych i chętnych posłuchania ich wspólnego wykonu mamy wspaniałą informację. Jak zapowiedział Gromee:

18 marca spotykam się z Edytą na scenie, gdzie Edyta zaśpiewa też Króla w wersji symfonicznej z pełną orkiestrą.

Producent wypowiedział się na temat rzekomego plagiatu ich wspólnego hitu:

Takie sytuacje się pojawiły, ale nie biorę tego do siebie. Muzyka jest jak matematyka. Czasami niektóre rzeczy są bardzo podobne, albo się zgadzają. Nikt nie zarzucił nam tego plagiatu poważnie. Mówię tutaj o jakiś znawcach, fachowcach. Nikt tego poważnie nie traktował. To, że ktoś słyszy, że coś jest podobne – rozumiem, szanuję.Brzmienia, których używam do danych utworów, używam także do utworów gdzieś na zachód. W ogóle się tym nie przejmuję. Ale jeżeli chodzi o kolejne utwory, to mam nadzieję, że będą pozytywnym zaskoczeniem.

Czekacie na ich kolejną, wspólną produkcję?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz