Reklama
Strona głowna Gwiazdy Edyta Górniak dostała zaproszenie na baby shower Joanny Krupy. Jednakże czy gwiazda się na nim pojawi?!

Edyta Górniak dostała zaproszenie na baby shower Joanny Krupy. Jednakże czy gwiazda się na nim pojawi?!

od Damian Kowal
Reklama
Edyta Górniak jest w bliskich relacjach z Joanna Krupą. Dostała nawet specjalne zaproszenie na jej baby shower. Jednakże czy piosenkarka się na nim pojawi? W rozmowie z Fakt24.pl powiedziała:

Jesteśmy w kontakcie, dostałam zaproszenie na baby shower, nie wiem, czy będę mogła być, ale bardzo urocze to jest, że gdzieś tam jestem w gronie rodzinnych relacji. Bardzo za nią tęsknię i jestem tak szczęśliwa, że ona jest w ciąży. naprawdę, jestem całym sercem szczęśliwa.

Kiedyś artystki spotykały się częściej, teraz ze względu na napięte grafiki niestety coraz rzadziej. Edyta Górniak bardzo miło mówi o tych spotkaniach i o tym, że:

Bardzo tęsknię za Joasią. Wiele razy nam się nie udawało spotkać. Teraz chyba spotkamy się w Chicago. Joasia ma być też tam na koncercie. Jak mieszkaliśmy w Los Angeles, to my byliśmy dosyć regularnie u nich w domu. Mama Joasi zapraszała, Asia zapraszała. Co drugi weekend spędzaliśmy czas razem. Spotykaliśmy się często i mi bardzo brakuje tego. Teraz, to już jak Asia urodzi, to w ogóle chyba będzie wyjęta z wszystkich towarzyskich spotkań, myślę, że na dłuższy czas.

Życzymy jak najwięcej spotkań oraz wspaniałego baby shower z cudownymi gośćmi!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz