Reklama
Strona głowna Ogólne Edyta Górniak kontra Cleo. Kolejny konflikt w show biznesie

Edyta Górniak kontra Cleo. Kolejny konflikt w show biznesie

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
W polskim show biznesie nie obejdzie się bez konfliktów i dramatów. Pomimo wielu przyjaźni zdarzają się także sytuacje, które zapadają w pamięć i przede wszystkim prowadzą do konfliktów.

Konflikt Edyty Górniak i Cleo jest obecnie najgłośniejszym z konfliktów w polskim show biznesie. Wszystko przez wyznanie diwy podczas ostatniego z wywiadów dla jednego z portali.

Fotel jurorski w programie “The Voice Kids” przejęła Cleo, dzięki Edycie Górniak, która poleciła ją produkcji. Jednak jak się okazuję wokalistka nie podziękowała za to swojej koleżance po fachu. Artystka znana z hitów “My Słowianie” szybko zabrała głos w tej sprawie. Za pośrednictwem Instagrama zdecydowała się wydać oficjalne oświadczenie:

Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. @edytagorniak serio?! […] Nie reaguje na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie.
Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. […] Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia poświęć się pracy w studio. […] Żyj z Bogiem i na Boga daj żyć innym!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Oczywiście diwa nie pozostała dłużna i pod postem Cleo dodała komentarze, które przedstawiają sytuację zupełnie inaczej:

Jeśli znajdziesz kiedyś odwagę Cleo, skonfrontujmy fakty przed kamerą. Niezależnie – „Podziękowania” napisane pod presją reakcji Dziennikarzy i moich Fanów na Twój pierwszy z planu wpis – nie mają dla mnie wagi. Pisane były one wyłącznie strachem przed złym PR’em… Szkoda że skasowałaś swój pierwszy post… Na szczęście został w archiwach netu. Przypomnieć Ci ? Biegnę na kolacje imieninową. Pozdrawiam

 

PS. NIE mieszaj w te historie Pana Boga 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Bardzo bardzo o to proszę.

Do wymiany zdań włączyli się także fani gwiazd, a także koledzy z branży. Jednak większość z nich stanęła po stronie Cleo, dodając jej otuchy.

EDYTA GÓRNIAK ZABIERA GŁOS W SPRAWIE

Górniak zaraz po kolacji imieninowej zdecydowała się oficjalnie skomentować całą sytuację na swoim profilu:

Bardzo Dziękuję Wszystkim moim Fanom za przykładną postawę komunikacji z klasą ♥️ Jestem Dumna z Waszej mądrości i wrażliwości.
Bardzo Proszę, nie dajcie się już dalej prowokować. Fakty mówią więcej niż setki słów.
PS. Prezent, sfotografowany i trzymany przez Cleo w tel do dziś, na wypadek potrzebnego alibi – „żeby ludzie nie gadali” był przemyślanym ruchem marketingowym jej i agenta, po reakcji Dziennikarzy i Fanów na post, który w następstwie wykrycia przez media prawdy – Cleo pilnie usunęła ze swojego instagrama, (wstawiając w jego miejsce inny..) Na szczęście net wszystko archiwizuje. „Prezent” przekazany nam kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć.[…] Życzę Wszystkim spokojnego wieczoru.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Ciekawe jak zakończy się cała sprawa i czy doczekamy się pojednania? Jak myślicie?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz