Reklama
Strona głowna Gwiazdy Edyta Górniak ostrzega i informuje o bezpieczeństwie na drodze!

Edyta Górniak ostrzega i informuje o bezpieczeństwie na drodze!

od Damian Kowal
Reklama
Edyta Górniak postanowiła wypowiedzieć się na temat bezpieczeństwa na polskich drogach.

Przypomnijmy, że piosenkarka bierze udział w programie “My Way”, gdzie pod okiem kamer próbuje zrobić prawo jazdy. Podczas wywiadu z przeambitni.pl Edyta powiedziała co sądzi o “piratach drogowych”, którzy w terenie zabudowanym przekraczają dozwolone prędkości.

Ja z jednej strony bardzo cenię sobie kierowców dynamicznych, zdecydowanych i nigdy nie byłam fanem tego, żeby kierowca mój prowadził auto według przepisów, powiem to szczerze. Natomiast poprzez to, czego doświadczam, czego się uczę […] teraz bardzo zwracam uwagę na różne rzeczy, bardzo…

Na początku kursu Edyta nie była świadoma zagrożeń, czyhających na kierowców. Podparła się tu przykładami wpływu słońca na widoczność czy zapinaniem pasów.

Mogłam doświadczyć tego, jak ważny jest to element, kiedy siada się za kierownicą, o czym też nie zdawałam sobie do końca sprawy. Nie zawsze zapinałam pasy. Teraz już zapinam zawsze. Nawet jak jedziemy w busie z moją ekipą, z kierowcą sprawdzonym, bezpiecznym, który nas przewiózł naprawdę już dziesiątki tysięcy kilometrów, to teraz zapinam pasy i wszystkim o tym przypominam.

Według gwiazdy nawet doświadczeni kierowcy powinni raz na jakiś czas przypomnieć sobie, jak zareagować na drodze w ekstremalnych sytuacjach. Ma również pomysł wykupić kilka lekcji dla bliskich osób.

A Wy co myślicie o pomyśle Edyty Górniak?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🙄… Ja się chyba zastrzelę. Nie wierzę w co ja się wpakowałam ⛔️ @tvn.pl @skodapolska #prawojazdy #edytagorniak #myway

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Anita 5 listopada 2019 - 10:36

I to mi się podoba. W końcu jakiś program o bezpiecznej jeździe, fajnym autem. Jest z humorem i ludziom się to spodoba

Napisz

Zostaw komentarz