Reklama
Strona głowna Ogólne Edyta Górniak przyznała dlaczego nie śpiewa utworu nagranego z Donatanem

Edyta Górniak przyznała dlaczego nie śpiewa utworu nagranego z Donatanem

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Edyta Górniak to obecnie najpopularniejsza gwiazda polskiej sceny muzycznej. Nowe wyzwania to dla diwy nic trudnego, z przyjemnością chwyta się nowych projektów – jeden z nich już niedługo pojawi się na antenie TVN, którego będzie główną gwiazdą. Praca nad nowym materiałem i kolaboracjami sprawia jej radość.

Edyta Górniak o relacjach z Donatanem

Jakiś czas temu Edyta nawiązała współpracę z najpopularniejszym producentem muzycznym – Donatanem. Utwór Andromeda zdobył spore grono słuchaczy, a fani wokalistki zachwycali się nowym “dzieckiem” swojej idolki.  Dlaczego? Okazuje się, że praca z producentem nad utworem nie była łatwa. Gdyby nie reżyser dźwięku, Edyta nie ukończyłaby utworu:

Donatan jest bardzo bezpośredni w komplementowaniu kobiet.

 

Kilka razy chciałam wyjść ze studia

Edyta nie zdecydowała się nawet na podanie producentowi swojego numeru.

Bardzo źle przyjął fakt, że nie chciałam mu dać swojego numeru telefonu. Był wręcz obrażony. Pisał do mnie w internecie takie wiadomości, że gdybym je opublikowała, byłby po prostu spalony

Podobno po znanym wszystkim incydencie, który miał miejsce podczas festiwalu w Opolu producent do dnia dzisiejszego nie przeprosił za niego:

Donatan tej sytuacji nigdy nie naprawił, nigdy mnie nie przeprosił. Dlatego ja po prostu już nie chcę śpiewać naszego wspólnego utworu na żywo.

Czy diwa i producent pogodzą się? Jak myślicie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz