Reklama
Strona głowna Gwiazdy Edyta Górniak schudła ponad 10 kilogramów!

Edyta Górniak schudła ponad 10 kilogramów!

od Marcin Karwoski
Reklama
Edyta Górniak ostatnio sporo schudła. Gwiazda podczas swojego najnowszego wywiadu zdradziła, że to nie zasługa rygorystycznej diety czy też ćwiczeń.

Edyta Górniak swój ostatni koncert zagrała 25 stycznia w Kaliszu. Występ ten był zwieńczeniem dwuletniej trasy. Gwiazda pod zakończaniu występu udzieliła kilka bardzo ciekawych wywiadów. Celebrytka w nich poruszyła swoje plany na przyszłość, relacje z mężczyznami oraz temat swojej wagi która się bardzo zmieniła.

Edyta ostatnio sporo schudła, widać to po niej gołym okiem. Artystka podczas rozmowy z Faktem24.pl zdradziła co takiego się stało, że schudła ponad 10 kilogramów.

Mam bardzo silnego ducha, więc dopóki mój duch jest umocowany, to mam bardzo dużo energii, niezależnie od tego, czy mam więcej czy mniej tłuszczu. Rzeczywiście, bardzo mocno schudłam i to nie dlatego, że przyjęłam jakąś filozofię i jakąś dietę. Ponieważ ja bardzo lubię jeść i jestem smakoszem.
Coś takiego się wydarzyło w moim życiu, co spowodowało bardzo głęboki smutek i ten smutek mnie wyssał. Zdarzyła się taka historia w życiu w zeszłym roku, która mnie dosłownie wyssała energetycznie i to chyba spowodowało, że zaczęłam tracić kilogramy. Nawet nie byłam tego świadoma jak bardzo. Zauważyłam to, gdy musiały być zmniejszone prawie wszystkie kostiumy

Gwiazda na koniec została zapytana co sprawiło u niej aż tak ogromny smutek.

Poczułam się taka słabsza fizycznie, bo ducha mam mocnego. Muszę państwu powiedzieć, że trochę tłuszczu jest wskazane i jest potrzebne. (…) Mi jest często zimno, bo straciłam sporo tej tkanki tłuszczowej. Czuje się bardziej wiotka i co dziwne nie czuje się do końca sobą

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz