Reklama
Strona głowna Gwiazdy Edyta Górniak tłumaczy się z wpadki na festiwalu w Sopocie! Co powiedziała?

Edyta Górniak tłumaczy się z wpadki na festiwalu w Sopocie! Co powiedziała?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Edyta Górniak słynie z profesjonalizmu i perfekcji, dużo od siebie wymaga i chce aby każdy występ był wyjątkowy. Niestety występ podczas Top Of The Top Sopot Festival nie będzie przez diwę dobrze wspominany.

Drugiego dnia festiwalu swoją premierę miał najnowszy singiel Edyty Górniak “Król”, który został stworzony w kolaboracji z polskim producentem i DJ-em – Gromee’em.

Fani gwiazdy czekali z niecierpliwością, aby usłyszeć najnowsze “dziecko” swojej idolki. Oczywiście oczekiwania wielbicieli gwiazdy zostały spełnione, jednak ona sama nie zalicza tego występu do najlepszych. A wszystko przez pomylenie jednej fazy piosenki, którą wykonywała po raz pierwszy.

W wywiadzie dla Faktu, wyjaśnia przyczynę małej wpadki:

Fani, którzy są ze mną od dawna, wiedzą, jak ważny jest dla mnie dzień premiery utworu. Z tych emocji zapomniałam tekstu w dwóch fragmentach. Jak już to się stało, to się bałam odwrócić do Gromee’ego, pomyślałam sobie: “Boże tyle pracy, a ja rozwaliłam tę premierę. Jak schodziłam ze sceny, byłam na siebie zła. Zajmie mi trochę czasu, zanim sobie wybaczę!”

Obserwatorzy gwiazdy byli innego zdania, bowiem uważali, że pomylić się może każdy, więc nic takiego się nie stało. Próbowali pocieszyć diwę, jednak na nic się to zdało. Edyta to profesjonalistka, zapewne dzień premiery wyobrażała sobie zupełnie inaczej. Mimo to singiel zdecydowanie nadaje się na hit!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz