Reklama
Strona głowna Gwiazdy Edyta Górniak w najnowszym odcinku My Way odjechała swojemu instruktorowi!

Edyta Górniak w najnowszym odcinku My Way odjechała swojemu instruktorowi!

od Marcin Karwoski
Reklama
Edyta Górniak w swoim najnowszym odcinku złamała zasady, które są obowiązkowe podczas nauki jazdy. Jej instruktor bardzo się zdenerwował, jej reakcja była odwrotna. Jesteście ciekawi co takiego zrobiła celebrytka?.

Za nami już cztery odcinki My Way. W ostatnim odcinku Edyta dopuściła się bardzo odważnego czynu. Celebrytka postanowiła odjechać swojemu instruktorowi. Dawid bardzo mocno się zdegenerował.

Edyta Górniak podjechała pod aptekę i wysłała swojego instruktora po krople do oczu. Gwiazda postanowiła odjechać z miejsca w którym zaparkowali. Dawid bardzo mocno wkurzył się na nią.

Stała się dla mnie sytuacja niedopuszczalna. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie osoba ma “L” na dachu, odjeżdża z miejsca parkingowego i to jeszcze w momencie, kiedy ja coś dla niej robię

Celebrytka podczas przeparkowywania prawie wjechała w inne parkujące auto. Gwiazda na to wszystko zareagowała tymi słowami.

Już odjechałam wszystkim facetom. Tobie też mogę odjechać – stwierdziła Edyta.

Waszym zdaniem było to bezpieczne? A może ustawione na potrzeby tego filmu?. Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

B.G. 24 listopada 2019 - 18:50

Edyta taka dama… a klnie jak szefc.

Napisz

Zostaw komentarz