Reklama
Strona głowna Ogólne Edyta Górniak wspomina o Halloween u Paris Hilton i przebraniu swojego syna!

Edyta Górniak wspomina o Halloween u Paris Hilton i przebraniu swojego syna!

od Damian Kowal
Reklama
Edyta Górniak przypomniała sobie ostatnio jak świętowała Halloween na imprezie u Paris Hilton. Zdradziła także jaki uroczy strój miał wtedy na sobie jej syn Allan.

Piosenkarka zdradziła, że Halloween w USA jest obchodzone z większą werwą niż w naszym kraju. Bez wyjątku świętuje je wszyscy. W rozmowie z jastrzabpost.pl wspomniała, że:

Halloween nie obchodzę, natomiast gdy mieszkaliśmy w Stanach z Allanem, to tam jest to bardzo popularne święto. Przebierają się dzieci, rodzice i nauczyciele. To nie jest tak, że tylko na party ubierają się ludzie, ale robią to wszyscy – przez kierowców autobusów, osoby, które sprzedają kawę… Wszyscy po kolei są za coś przebrani.

Edyta powiedziała także o przebraniu swojego synka. Na imprezie, gdzie spotkali Paris Hilton Allan był przebrany za różowego jednorożca. Górniak zdradziła cel takiego ubioru przez syna:

Allan przebierał się za różowego jednorożca, chyba po to, aby dziewczyny do niego przychodziły.

Czy gwiazda również się wtedy przebrała?

Natomiast ja się nigdy nie przebierałam, ale uczestniczyłam w tych przyjęciach, bo te przyjęcia odbywały się w bardzo znanej dzielnicy w Los Angeles, w której mieszka także Paris Hilton i ona rozdawała cukierki dzieciom. Uczestniczyłam w tym, tak trochę przyglądając się. Patrzyłam na to, jak na ciekawe zjawisko i filmowałam to.

A Wy obchodzicie Halloween?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz