Reklama
Strona głowna Gwiazdy Edyta Herbuś pochwaliła się zdjęciem ze swoim ukochanym! Uwagę przykuło to, co mieli na sobie!

Edyta Herbuś pochwaliła się zdjęciem ze swoim ukochanym! Uwagę przykuło to, co mieli na sobie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Edyta Herbuś bardzo rzadko na swoim instagramie publikuje zdjęcia ze swoim ukochanym, tym razem jednak zrobiła wyjątek. Gwiazda na swoim profilu pochwaliła się zdjęciami na którym są nawet w wyjątkowych koszulkach.

Edyta Herbuś mimo tego, że jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych to bardzo mało pokazuje swojego życia prywatnego. Warto również wspomnieć, że celebrytka bardzo rzadko jest widywana na oficjalnych wyjściach czy np. galach ze swoim ukochanym, rzadko również możemy go zobaczyć na jej profilu. Jednak tym razem gwiazda zrobiła wyjątek.

Edyta na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje ze swoim ukochanym. Wiele osób zwróciło uwagę na koszulki które para wybrała. Oboje maja bluzki ze swoimi podobiznami.

“Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego”. U nas w domu każdy cycuś jest już glancuś. Zaraz schodzimy do piwnicy i może zajrzymy jeszcze do sąsiadów. A jak tam u Was? Wszystkie kąty wypucowane ? – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz