Reklama
Strona głowna Gwiazdy Edyta Herbuś pozuje w bikini na swoim balkonie!

Edyta Herbuś pozuje w bikini na swoim balkonie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Edyta Herbuś ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Warto wspomnieć, że celebrytka pozuje na nim w bikini!

Edyta Herbuś jest bardzo aktywną osoba w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram, który śledzi aktualnie ponad 207 tys. osób. Tym razem gwiazda pokazała im jak korzysta z pierwszych promieni słońca. Okazuje się, że postanowiła ona wskoczyć w bikini.

Edyta na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w bikini na swoim balkonie. Gwiazda w opisie zdradziła, że w takim wydaniu postanowiła ćwiczyć jogę. Internauci w komentarzach zwrócili uwagę na jej cudną sylwetkę.

Dzień dobry. W mojej rajskiej krainie, joga w pełnym rozkwicie. Ciało, dusza, umysł, radość … HARMONIA. Moje psiaki uwielbiają, kiedy jestem z nimi, kiedy tak naprawdę JESTEM – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Prawie jak na Bali , “prawie” robi dużą różnicę, ale fajnie że pokazujesz, że zawsze trzeba żyć i znaleźć powód do radości, bo wstaliśmy i to jest kolejny dzień naszego życia

ale jesteś cudna

Mega sylwetka!

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz