Reklama
Strona głowna Gwiazdy Edyta Pazura pokazała swoje ciało w bikini!

Edyta Pazura pokazała swoje ciało w bikini!

od Marcin Karwoski
Reklama
Edyta Pazura przez związek z popularnym aktorem bardzo szybko wspina się na kolejne szczeble swojej rozpoznawalności. Idealnie obrazują to komentarze pod ostatnim zdjęciem od celebrytów z wysokiej półki.

Edyta na dodanej fotografii pozuje w bikini. Celebrytka opiera się o dość popularnego przez ostatnie czasy flaminga. Gwiazda do dodanego zdjęcia dołączyła również obszerny opis.

Zapewne powinnam nałożyć oliwkę na swoje ciało aby pięknie się świeciło, wciagnąć brzuch, ażeby uwydatnić sześciopak, którego nie mam i na sam koniec wskoczyć na tego wielkiego flaminga, aby idealnie wpisać się w intagramowe trendy 😁🤔 Podczas romantycznie zachodzącego słońca, mój małżonek Cezary powinien mi cykać tysiące fotek, aż do całkowitego zmroku, tak aby w końcu zrobić TO idealne zdjęcie. Na sam koniec, czekałaby mnie żmudna praca nakładania odpowiedniego filtra… Niestety temperatura wody w basenie jak i silny, porywisty wiatr pokonały te zamiary.(…).

View this post on Instagram

Zapewne powinnam nałożyć oliwkę na swoje ciało aby pięknie się świeciło, wciagnąć brzuch, ażeby uwydatnić sześciopak, którego nie mam i na sam koniec wskoczyć na tego wielkiego flaminga, aby idealnie wpisać się w intagramowe trendy 😁🤔 Podczas romantycznie zachodzącego słońca, mój małżonek Cezary powinien mi cykać tysiące fotek, aż do całkowitego zmroku, tak aby w końcu zrobić TO idealne zdjęcie. Na sam koniec, czekałaby mnie żmudna praca nakładania odpowiedniego filtra… Niestety temperatura wody w basenie jak i silny, porywisty wiatr pokonały te zamiary. Wiem, wiem- jako trzydziestoletnia matka trójki dzieci powinnam zakryć pośladki, ale jakoś nie zabrałam ze sobą koca 😁 Tak czy siak musnęłam flaminga stopą, więc ptak został ujarzmiony, a brzuch odpowiednio schowany 😍😀 #holiday @czarekpazura

A post shared by Edyta Pazura- Maybe Baby (@edyta_pazura) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz