Reklama
Strona głowna Gwiazdy Edyta Zając padła ofiarą hakera! Oszust próbował wyłudzić pieniądze!

Edyta Zając padła ofiarą hakera! Oszust próbował wyłudzić pieniądze!

od Marcin Karwoski
Reklama
Edyta Zając ostatnio musiała zmierzyć się z bardzo nieprzyjemną sytuacją. Bowiem ktoś włamał się na jej konto na Facebooku. Haker próbował wyłudzić pieniądze od jej znajomych.

Edytę wiele osób może kojarzyć jako polską modelkę oraz kandydatkę na Miss Polonia 2014. Gwiazda również wzięła udział w 2 edycji programu TVN “Agent-Gwiazdy”. Warto również wspomnieć, że była ona przez kilka lat w związku z piłkarzem Legii Warszawa, Jakubem Rzeźniczakiem. Para rozstała się po bardzo głośnej aferze dotyczącej romansu sportowca.

Edyta Zając ostatnio miała powód do zmartwienia. Bowiem na jej profil na Facebooku ktoś się włamał. Haker porozsyłał do znajomych bardzo dużo wiadomości z prośba o pożyczenie pieniędzy. To sytuacje modelka opisała na swoim InstaStories.

Ktoś włamał się na moje konto na Facebooku lub to jakiś wirus. Nie używam praktycznie fb – dlatego jeśli ktoś wie, co powinnam zrobić

Na szczęści Edycie udało się odzyskać kontrole nad swoim kontem. Ten wpis jest idealnym przekazem jak i również przestrogą dla wielu osób. Pamiętajmy nie przesyłajmy pieniędzy bez dokładnego sprawdzenia czy to napewno dana osoba pisze.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz