Reklama
Strona głowna Sport Ekstraklasa. Reprezentant Polski opuszcza naszą ligę

Ekstraklasa. Reprezentant Polski opuszcza naszą ligę

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Dziennikarz Canal + Sport Tomasz Ćwiąkała poinformował, że Rafał Pietrzak opuści naszą ligę. Według niego zawodnik jest blisko podpisania umowy z Royal Excel Mouscron.

W ubiegłym sezonie Pietrzak był jednym z ważniejszych ogniw “Białej Gwiazdy”. Zawodnik zdecydował się jednak nie przedłużać kontraktu który wygasł 30 czerwca. Teraz wszystko wskazuję na to, że jego nowym klubem będzie belgisjki Royal Excel Mouscron, które zajęło 10 miejsce w zakończonym sezonie belgijskiej pierwszej ligi. Ćwiąkała napisał, że jeśli nie zdarzy się nic dziwnego w ciągu najbliższych godzin, to Pietrzak podpiszę kontrakt.

Rafał Pietrzak do krakowskiego klubu dołączył w 2016 roku. Przeszedł wówczas z pierwszoligowego GKS-u Katowice. Na regularne występu mógł jednak liczyć w ubiegłym sezonie. Dobre występy sprawiły, że zawodnikowi udało się zadebiutować w reprezentacji Polski. Trener Brzęczek postawił na swojego zawodnika dwukrotnie, odpowiednio w meczu z Włochami (1:1) oraz Irlandią (1:1).

27-letni obrońca w zakończonym sezonie wystąpił w 37 spotkaniach, w których strzelił trzy gole oraz zanotował pięć asyst.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz