Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ela Romanowska dodała smutny wpis. Zobaczcie co się stało!

Ela Romanowska dodała smutny wpis. Zobaczcie co się stało!

od Damian Kowal
Reklama
Ela Romanowska świętowała niedawno swoje 36. urodziny. Postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami i przeżyciami z przeszłości. Wpis nie należał jednak do najszczęśliwszych.

Prywatne życie Romanowskiej nie zawsze było bogate w szczęście. W związku z urodzinami Ela postanowiła uzewnętrznić swoje przeżycia:

Wchodzę w 36 rok mojego życia z ogromną radością w sercu. Z perspektywy tych lat mogę stwierdzić jedno KOCHAM ŻYCIE !! Pomimo iż bywało różnie (, czasem płakałam z radości a czasem ze smutku ,czasem nie miałam siły i chęci by wstać z łóżka a czasem wyskakiwałam z niego przed budzikiem ) to mogę stwierdzić , że życie jest piękne . Ludzie mnie czasem zawodzili i ranili ale zawsze mogę liczyć na moja cudowną Rodzinę i moich zwariowanych przyjaciół oraz na Was kochani .

Słynąca z poczucia humoru i dystansu do życia Ela dalej pisała już bardziej optymistycznie:

Dziś mogę powiedzieć jedno mam 36 lat , pare nadprogramowych kilogramów , ze dwie no może trzy zmarszczki 🤪😂 kredyt w banku ale jestem BARDZO SZCZĘŚLIWA !!!Dziękuje że ze mną jesteście ! Ukochuje Was z całego Serca ❤️❤️❤️

Życzymy wszystkiego dobrego i samych pogodnych dni!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ela Romanowska (@elaromanowska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz