Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ela Romanowska zdradza sekrety produkcji serialu “Ranczo”. Czy aktorka pojawi się w kontynuacji produkcji?!

Ela Romanowska zdradza sekrety produkcji serialu “Ranczo”. Czy aktorka pojawi się w kontynuacji produkcji?!

od Damian Kowal
Reklama
Ela Romanowska skomentowała kulisy produkcji serialu “Ranczo”. Czy aktorka pojawi się w nowych odcinkach?

W jednej z rozmów dla portalu jastrzabpost.pl Ilona Ostrowska zdradziła, że nowe odcinki pojawią się prawdopodobnie wiosną przyszłego roku.

Już mam wrażenie, że jesteśmy w ogródku, witamy się z gąską, bo na przyszły rok na wiosnę poproszono mnie o zatrzymanie swoich terminów. Więc może się to wydarzy

Co na ten temat powiedziała Ela Romanowska? Przypomnijmy, że wcieliła się ona w rolę Joli Perek. Swoją grą i charakterem szybko stała się jedną z ulubionych przez widzów postaci. Dzięki niej odniosła wielki sukces rozpoczynając przygodę w show biznesie.

Niestety w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że jej gra w serialu “Ranczo” jest wykluczona.

Mnie w tej produkcji już nie będzie. Mam nowe wyzwania, zarówno w teatrze jak i poza nim. W serialach w których gram, programach, w których mam przyjemność być uczestniczką lub prowadzącą z czego bardzo się cieszę. Czasami jest tak, że jakaś historia się kończy po to, aby inna mogła się zacząć. W moim przypadku tak jest, z czego ja się bardzo cieszę. To był cudowny okres w moim życiu, Jola będzie zawsze w moim sercu, w czołówce. To dzięki niej zaczęła się cała moja przygoda z show-biznesem. Ale czas już jej powiedzieć „cześć”.

Będziecie tęsknić za Elą?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ela Romanowska (@elaromanowska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz