Reklama
Strona głowna Ogólne Elżbieta Zapendowska krytykuje Roksanę Węgiel.

Elżbieta Zapendowska krytykuje Roksanę Węgiel.

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Elżbieta Zapendowska to najpopularniejsza nauczycielka śpiewu w Polsce. Lekcje śpiewu brali u niej m.in. Edyta Górniak i Doda. Krytyczne i bezpośrednie opinie “wychodzą” z jej ust bardzo często.

Ostatnio Zapendowska udzieliła wywiadu, przyglądając się młodym talentom na polskim rynku muzycznym.

Mają roszczeniowe podejście do wszystkiego. Uważają, że skoro mają talent, to wszystko im się należy. Bzdura! Ile jest programów promujących ludzi śpiewających? Mnóstwo! Ile jest tam świetnych wokalistów? Całe tłumy. Ilu z nich robi karierę? Prawie nikt. Gdzie jest powód? Ładne śpiewanie to za mało, by osiągnąć sukces. Ładne śpiewanie to coś poprawnego, a poprawność nie jest interesująca. Trzeba mieć w sobie coś, co przykuje uwagę odbiorców i co spowoduje, że zatrzymają się oni w pół kroku, słysząc nasz głos. Bardzo śmieszy mnie, jak ładnie śpiewające polskie wokalistki mówią, że są artystkami. Nie są! One są po prostu piosenkarkami, które poprawnie wypadają na scenie. To wszystko.

W jej komentarzu nie zabrakło “zgryźliwości” na temat obecnie jednej z najpopularniejszych młodych wokalistek – Roksany Węgiel. Według nauczycielki śpiewu Roksana jest za młoda na to, by robić karierę.

Dziewczynek tak zdolnych, jak ona, słyszałam na swoich warsztatach przynajmniej z dziesięć. Uważam, że to, że robi karierę w tak młodym wieku, zburzy jej życie. Może to i dobrze? Może show-biznes potrzebuje ofiar?

Czy Waszym zdaniem Elżbieta Zapendowska ma rację?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz