Reklama
Strona głowna Gwiazdy Elżbieta Zapendowska martwi się o Roksanę Węgiel!

Elżbieta Zapendowska martwi się o Roksanę Węgiel!

od Marcin Karwoski
Reklama
Elżbieta Zapendowska ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Nauczycielka śpiewu podczas rozmowy z tabloidem zdradziła, że obawia się o Roksanę Węgiel.

Elżbieta Zapendowska udzieliła wywiadu dla serwisu Plejada. Trenerka podczas rozmowy z serwisem odniosła się do młodych wokalistów oraz wokalistek. Na początku swojej rozmowy zdradziła, że jej zdaniem dużo z nich niewiele umie i nie jest skora do nauki.

Mają roszczeniowe podejście do wszystkiego. Uważają, że skoro mają talent, to wszystko im się należy. Bzdura! Ile jest programów promujących ludzi śpiewających? Mnóstwo! Ile jest tam świetnych wokalistów? Całe tłumy. Ilu z nich robi karierę? Prawie nikt. Gdzie jest powód? Ładne śpiewanie to za mało, by osiągnąć sukces

W dalszej części zdradziła, że sam talent to za mało. Gwiazda dodała, że jej zdaniem trzeba mieć to coś co pozwoli zapamiętać danego artysty na zawszę.

Ładne śpiewanie to coś poprawnego, a poprawność nie jest interesująca. Trzeba mieć w sobie coś, co przykuje uwagę odbiorców i co spowoduje, że zatrzymają się oni w pół kroku, słysząc nasz głos. Bardzo śmieszy mnie, jak ładnie śpiewające polskie wokalistki mówią, że są artystkami. Nie są! One są po prostu piosenkarkami, które poprawnie wypadają na scenie. To wszystko

Na koniec trenerka wypowiedziała się na temat Roksany Węgiel.

Dziewczynek tak zdolnych, jak ona, słyszałam na swoich warsztatach przynajmniej z dziesięć. Uważam, że to, że robi karierę w tak młodym wieku, zburzy jej życie. Może to i dobrze? Może show-biznes potrzebuje ofiar?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz