Emily Ratajkowski pozuje do sesji zdjęciowej z nieogolonymi pachami!

Instagram/Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski to jedna z najpopularniejszych modelek, fotomodelek, a w ostatnio nawet aktorek. Popularność zdobyła dzięki wystąpieniu w teledysku Blurred Lines Robina Thicke. Ostatnio piękna modelka wzięła udział w sesji dla magazynu Harpers Bazaar, w którym nie zabrakło także eseju dotyczącego kwestii wolności wyboru przez kobiety.

Daj kobietom możliwość bycia tym, kim chcą i tak różnorodnymi, jak tylko mogą. Napisałam esej dla @harpersbazaarus na temat znaczenia prawa kobiet do wyboru (jak się ubiera, co publikuje, jeśli zdecyduje się golić, czy nie) bez względu na to, co wpływa na sposób, w jaki się prezentuje. Róbcie swoje, panie, cokolwiek by to nie było

Modelka pozując z niewydepilowanymi pachami w seksownej bieliźnie zdobyła aprobatę internautów. Część z nich pogratulowała jej pomysłowości, dziękując:

Robisz coś fantastycznego, używając swojego wpływu, żeby obalić dogmaty piękna i mówić o osobistej wolności! Dziękuję za to, dziękuję, że nie jesteś tylko pięknym obrazkiem!

Niekoniecznie płeć męska była zadowolona z tego co zrobiła Ratajkowski. Przyznali, że kobiety oczywiście mogą robić swoje, ale niech chociaż nie odpuszczają sobie depilacji.

Esej oraz zdjęcia z sesji znajdziecie we wrześniowym wydaniu magazynu Harpers Bazaar.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version