Reklama
Strona głowna Ogólne Erik Sorga zagra w naszej lidze?

Erik Sorga zagra w naszej lidze?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Erik Sorga znalazł się w orbicie zainteresowań Cracovii, Jagiellonii Białystok oraz Lecha Poznań – czytamy na „WP SportoweFakty”.

Utalentowany napastnik ma za sobą niezwykle udany rok o czym świadczy fakt, że strzelił aż 44 bramki w 38 rozegranych meczach dla Flory Tallinn i w znaczącym stopniu przyczynił się do zdobycia przez nią mistrzostwa Estonii. 20-letni zawodnik za sprawą robionych postępów stał się od września etatowym reprezentantem kraju i do tej pory udało mu się wystąpić w sześciu spotkaniach w narodowych barwach, w których zdobył jednego gola w przegranym starciu z Białorusią (1:2) w eliminacjach Euro 2020. Erik Sorga nie ma praktycznie żadnych szans na odniesienie większych sukcesów na własnym podwórku i dlatego zaczyna rozglądać się za zmianą pracodawcy.

Już teraz chęć jego zakontraktowania mają przejawiać kluby z Rosji, Holandii oraz nasze zespoły takie jak Cracovia, Jagiellonia Białystok oraz Lech Poznań. „WP SportoweFakty” przekonują, że obecnie najbliżej zakontraktowania środkowego napastnika jest „Kolejorz”, ponieważ wyraża chęć jego sprowadzenia już w trakcie zimowego okienka transferowego.

Myślę, że wasza liga może być dla niego bardzo dobrym miejscem do rozwoju ze względu na prezentowany poziom. On sam ma natomiast talent i możliwości, aby odnieść tam sukces – uważa Kasper Elissaar, redaktor naczelny Soccernet.ee.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz