Reklama
Strona głowna Instagram Esmeralda Godlewska jest w ciąży ?

Esmeralda Godlewska jest w ciąży ?

od Marcin Karwoski
Reklama
Nie od dziś wiadomo, że Esmeralda Godlewska lubi być w centrum uwagi. Najlepszym sposobem na zdobycie zainteresowania przez media to kontrowersja od których wiemy, że Godlewska nie stroni.

Najnowsze doniesienia mogą wskazywać ze Esmeralda zostanie po raz kolejny matką.  Przypuszczenia powstały przez udostępniony post Godlewskiej na instagramie. Na którym jest widoczny ciążowy brzuszek. Dodane zdjęcie było pobrane z internetu i bardzo szybko znikło z sieci. Po krótkiej chwili pojawił się kolejny wpis, tym razem na zdjęciu był syn Esmeraldy wraz z obszernym opisem.

Przesyłamy dużo buziaków dla każdej mamy! Oh.. i Taty:)  oraz niebawem dowiecie się o kolejnym wspaniałym dziele Boga w moim życiu. Pamiętaj, że nie liczy się to czego chcesz, liczy się to czego tak naprawdę, w głębi serca pragniesz:) Nie jest łatwo być samotną mamą, zwłaszcza ,że jak to śpiewa Brodka mial być ślub  ale odszedł do innej porzucając narzeczoną i wówczas, maleńkie dziecko 🙂 Od zawsze pragnęłam pełnej rodziny, sama pochodzę z wielodzietnej rodziny, w której się nie przelewało złoto ale jednak rodzice starali się jak mogli aby zaspokoić nasze podstawowe potrzeby i do tej pory są razem, od momentu zapoznania się to już 46 lat spędzonych wspólnie.. 🙂 jest nas 8 plus rodzice ( taka informacja dla tych, którzy wciąż pytają ile mam rodzeństwa :)(…)

Wiele osób pastwiło sobie pytanie czy Esmeralda jest w ciąży a może chciała wzbudzić zainteresowanie mediów. Jakie jest wasze zdanie te ten temat ?

View this post on Instagram

Przesyłamy dużo buziaków dla każdej mamy! Oh.. i Taty:) 🥰 oraz niebawem dowiecie się o kolejnym wspaniałym dziele Boga w moim życiu. Pamiętaj, że nie liczy się to czego chcesz, liczy się to czego tak naprawdę, w głębi serca pragniesz:) Nie jest łatwo być samotną mamą, zwłaszcza ,że jak to śpiewa Brodka mial być ślub 😄 ale odszedł do innej porzucając narzeczoną i wówczas, maleńkie dziecko 🙂 Od zawsze pragnęłam pełnej rodziny, sama pochodzę z wielodzietnej rodziny, w której się nie przelewało złoto ale jednak rodzice starali się jak mogli aby zaspokoić nasze podstawowe potrzeby i do tej pory są razem, od momentu zapoznania się to już 46 lat spędzonych wspólnie.. 🙂 jest nas 8 plus rodzice ( taka informacja dla tych, którzy wciąż pytają ile mam rodzeństwa 🙂 Jednak, zdarza się czasem tak, że Bóg ma dla nas inny plan niż nasze wizje przyszłości, często łączy ludzi w pary aby powstał OWY CUD 🙂 i na tym etapie kończą się nasze drogi…trudno jest starać się za dwoje, być mamą, tatą, kucharką, sprzątaczką i przy tym utrzymać rodzinę oraz studiować, jednak gdy patrzę na ten obrazek czyli wprost w twarz swojego Aniołka wiem, że warto:) on wynagradza mi wszelkie cierpienia, przy nim jestem szczęśliwa i spełniona 🥰🖤 I Wam tego życzę 🙂 żeby każda z Was odnalazła swoją drogę w życiu i nią podążała z uniesioną głową 🙂 ale pamietała przy tym, że nie patrzymy na NIKOGO z góry, no chyba, że pomagamy mu wstać🙏

A post shared by Esmeralda👑 (@esmeralda_godlewska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz