Reklama
Strona głowna Gwiazdy Eva Minge porównała Marinę!

Eva Minge porównała Marinę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Eva Minge na swoim instagramie postanowiła porównać Marine do Elżbiety Starosteckiej. Po opublikowanym wpisie można zauważyć, że piosenkarka jest bardzo mocno podobna do aktorki.

Eva na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celerbytka na opublikowanej fotografii zrobiła zestawienie Mariny Łuczenko oraz Elżbiety Starosteckiej. Gwiazda w opisie wszystko ładnie wytłumaczyła.

Można ją lubić bądź nie, ale ile razy widzę tę dziewczynę, stwierdzam, że jest tak zjawiskowo piękna jak Elżbieta Starostecka. (…) Nie macie wrażenia, że uroda tej dziewczyny jest niezwykle podobna do pani Elżbiety z młodych lat i budzi jakiś ponadczasowy romantyzm?

View this post on Instagram

Można ją lubić bądź nie ale ile razy widzę te dziewczynę stwierdzam , ze jest tak zjawiskowo piękna jak Elżbieta Starostecka . Kochała się w niej cała męska cześć Polski a kobiety współczuły jej w Trędowatej okrutnego losu . Gdyby ktoś chciał zrobić ten film na nowo i potrzebował aktorki , to polecam @marina_official . Nie znam osobiście wiec nie wiem jak aktorsko ale są pewne role gdzie trzeba patrzeć patrzeć patrzeć i wzdychać . Nie macie wrażenia , ze uroda tej dziewczyny jest niezwykle podobna do pani Elżbiety z młodych lat i budzi jakiś ponadczasowy romantyzm ? Szkoda , ze nie ma nikogo z uderzającym podobieństwem Poli Raksy czy Ani Dymnej . Te ostatnią znam osobiście i kocham miłością pierwszą, drugą i trzecia ❤️❤️❤️. Macie swoje typy najpiękniejszych kobiet w naszej kinematografii ? Kogo byście chcieli mieć obok siebie na kolacji ? A do kogo się przytulić ? Bez podtekstów ! Chodzi o sympatie i te magię . Dziewczyn ze zdjęcia bym bała się przytulić , z wyglądu eteryczne romantyczki , kruche, delikatne…mogłabym uszkodzić tym moim energetycznym charakterem 🙈😂😂 #ewaminge #evaminge

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Marina na swoim instastory odpowiedziała.

Wow! Bardzo mi miło

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz