Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska kolejny raz w ogniu krytyki!

Ewa Chodakowska kolejny raz w ogniu krytyki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska dla wielu kobiet jest autorytetem. Jednak przez ostatnie zarzuty które na nią spadają może się to trochę zmienić.

O Ewie Chodakowskiej ostatnio jest bardzo głośno w internecie. A to wszystko za sprawą dość głośnej awarii Facebooka, w której wszyło na jaw które profili są prowadzone przez osoby trzecie. Trenerka postanowiła wykorzystać ten fakt aby podkreślić swoją pracowitość oraz samodzielność. Jednak ostatnio przez to znalazła się w ogniu krytyki.

Ewa Chodakowska przez swoją bardzo dużo popularność ma bardzo dużo sympatyków oraz przeciwników. Jednak do tej pory gwiazda od celebrytów zbiera same komplementy. Oczywiście nie biorąc pod uwagę ostatnia dramę z Pauliną Krupińską. Jednak tym razem do tego grona również dołączyła Klaudia Klara. Youtuberka na swoim profilu napisała wpis w którym wyznała, że od zawsze boi się trenerki.

Boję się jej. Zawsze się bałam. Uważam, ze mówi prawdę kiedy twierdzi, ze o swoje interesy cytat: „walczy jak lwica”
Dwa razy miałam z nią kontakt. Dwa razy dostałam od niej po uszach. Dystans ? W rejonach tej twarzy ? …nie znajo, nie rozumio…

O jednym razie wam nie powiem, bo nie chce kręcić swoich lodów przy aferze Fit Facebook Gate, ale do rany przyłóż Ewunia potraktowała mnie jak kupę.

A drugi raz błahy, ale myślę, ze coś mówiący o mentalności … na moim kanale zablokowała zarabianie za filmik: Dziewczyna Sama W Domu, bo zgłosiła prawa autorskie do …. paru sekund jej głosu, który słuchać na tym nagraniu.

Boję się jej. Zawsze się bałam. Uważam, ze mówi prawdę kiedy twierdzi, ze o swoje interesy cytat: „walczy jak lwica”Dwa…

Publiée par Klaudia Klara sur Lundi 27 janvier 2020

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz