Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ewa Chodakowska kolejny raz wypowiedziała się o awarii Facebooku!

Ewa Chodakowska kolejny raz wypowiedziała się o awarii Facebooku!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ewa Chodakowska kolejny raz odniosła się do awarii która przytrafiła się na Facebooku. Na swoim instagramie dodała wpis w którym powiedziała dlaczego się cieszy, tak z tej awarii.

Ewa Chodakowska pierwszy raz tą awarie skomentowała na swoim instagramie za pośrednictwem publikacji filmu. Podczas swojego nagrania nie ukrywała ona swojej dumy, gdyż ukazało się wtedy, że jest jedna z nielicznych osób która sama prowadzi swoje media.

Tym razem Ewa na swoim instagramie zapytała się swoich fanów czy oni nie poczuliby się szczęśliwi, gdyby się okazało, że jako nieliczni są szczerzy wobec swoich fanów.

Też byś się wściekała, gdybyś nierzadko pracę przekładała ponad swoje przyjemności, rezygnowała z czasu wolnego na rzecz pracy, pracowała 7 dni w tygodniu i słyszała od innych, że ŚCIEMNIASZ! Że praca, która jest widoczna, nie jest Twoim dziełem. Że myśli za Ciebie sztab ludzi.  (…)ktoś WYPROMOWAŁ SZTUCZNIE Twój wizerunek i cała jesteś wytworem marketingowym. Miałam dość! Nie tego ze tak wybrałam, bo kocham to co robię, ale tego, że moje zaangażowanie wciąż jest podważane

W dalszej części podkreśliła, że bardzo się cieszy z tego, że jej fani mogli zobaczyć, które gwiazdy ich okłamują.

Awaria Facebooka zdemaskowała WSZYSTKIE profile, które były prowadzone przez agencje, a nie przez osobę która jej płaci. Pomyśl tylko.. Co zrobiłabyś na moim miejscu? Siedziałabyś cichutko? Po tylu latach wysłuchiwania bzdur na swój temat. WYBACZ! Ale to najlepsze, co mogło się wydarzyć! Celebrują od tygodnia i nie mam zamiaru przestać!

View this post on Instagram

Kilka dni temu wrzuciłam tutaj nagranie – PRZEPROSINY.. Przeprosiny za to, ze nieraz wściekałam się i klęłam siarczyście na tych, którzy podważali moje zaangażowanie i pracowitość 🤷🏼‍♀️ Hej! Tez bys się wściekała, gdybyś nierzadko prace przekładała ponad swoje przyjemności, rezygnowała z czasu wolnego na rzecz pracy, pracowała 7 dni w tygodniu i słyszała od innych, że ŚCIEMNIASZ! Że praca która jest widoczna, nie jest Twoim dziełem.. Że myśli za Ciebie sztab ludzi.. Że ktos WYPROMOWAŁ SZTUCZNIE Twój wizerunek i cała jesteś wytworem marketingowym.. Miałam dość! Nie tego ze tak wybrałam, bo kocham to co robię, ale tego ze moje zaangażowanie wciąż jest podważane 🤷🏼‍♀️ Dlatego to co wydarzyło się w social mediach w ostanim tygodniu, OKAZAŁO SIĘ dla mnie NAJWIĘKSZĄ NAGRODĄ! Dowód CZARNO NA BIAŁYM ze jestem tu ja.. a nie banda doradców! Awaria Facebooka zdemaskowała WSZYSTKIE profile, które były prowadzone przez agencje, a nie przez osobę która jej płaci 🤷🏼‍♀️ Pomyśl tylko.. Co zrobiłabyś na moim miejscu? Siedziałabyś cichutko? Po tylu latach wysłuchiwania bzdur na swoj temat 🤷🏼‍♀️ WYBACZ! ale to najlepsze co mogło się wydarzyć!! Celebruje od tygodnia i nie mam zamiaru przestać! Nie obchodzi mnie w ogóle w jaki sposób pracują inni .. proszę jedynie NIGDY WIĘCEJ o nie zestawianie mojej pracy z pracą agencji! Twoja Choda! PS. Dla niewtajemniczonych wrzucam pare linków na ten temat. Jak z artykułów wynika, to żadna manipulacja, a suche fakty, które demaskują największe nazwiska na całym świecie 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Nie jest to skandal wymierzony personalnie, raczej info, DLA CIEBIE, żeby podważać i filtrować to co czytasz i co widzisz w mediach społecznościowych ❤️ Ja osobiście jestem za TRANSPARENTNOŚCIĄ i AUTENTYCZNOŚCIĄ! Lubię tez widzieć z kim rozmawiam.. Kiedy czytam POSTY osoby X, chciałabym żeby ten sam przekaz, padał z ust danej osoby podczas wywiadów/ nagrań.. wystąpień. Bo wiesz.. Nie ma nic złego w powierzaniu swojej pracy osobom trzecim, ale już wmawianie obserwatorom, ze jest inaczej, kłóci mi się z szacunkiem do pracy i człowieka.. BĄDŹMY FAIR 🙏🏻 Nasi obserwatorzy na to zasługują!

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz